Cvičíme v nouzovém stavu

Jelikož nám vládní nařízení a omezení umožňují cvičit po 6ti členných skupinkách, ve venkovních prostorech, i my jsme se přizpůsobili tomuto režimu. Cvičenci jsou při trénincích rozděleni do 5ti členných skupin, kdy ke každé skupině je přiřazen trenér, pod kterým trénink probíhá. 

Cvičíme na čerstvém vzduchu a to je asi to nejvíc co pro své zdraví a psychickou pohodu můžeme udělat. Co nám ale bohužel na psychické pohodě nepřidává je chování některých lidí, kteří (možná ze závisti, či jen škodolibosti, aby nám mohli uškodit) se snaží během tréninků narušit již tak náročné tréninky ve stížených podmínkách. Obchází naše cvičence a trenéry, nebo jen z bezpečné vzdálenosti, pořizují fotografie z našich tréninků. Nebudu se zaobírat tím, jestli je protiprávní nebo lidsky v pořádku, fotografovat cizí lidi bez jejich souhlasu, ale apeluji spíše na naše cvičence.

Dodržujte pokyny trenérů a nařízení vlády (a je jedno, jestli s nimi souhlasíme, či nikoliv). Svým chováním reprezentujete oddíl, ve kterém cvičíte a ubíráte tak starosti trenérům. Osobně si myslím, že je zbytečné i dávat do rukou našim kritikům, pádné argumenty. Sám za sebe mohu napsat, že si venkovní tréninky (byť v takto malých skupinkách) opravdu užívám a jsem rád, že vždy zaplníme tréninkové skupiny.