Partneři projektu

Městský obvod Plzeň 2 - Slovany: http://umo2.plzen.eu/

Projekt Božkovský ostrov - Božkovský ostrov je sportovně relaxačním areálem v plzeňském obvodu Slovany, který slouží k provozování volnočasových aktivit především rodinám s dětmi.

Blížší možnosti volnočasového vyžití najdete na http://www.bozkovskyostrov.cz/

V oblasti ubytovacích služeb jsou našimi spolupracujícími partnery, se kterými Vám můžeme připravit zvýhodněné balíčky služeb:

PRIMAVERA Hotel & Congress centre **** je moderní čtyřhvězdičkový hotel umístěný v klidné lokalitě Plzeň – Bručná, nedaleko centra města a nedaleko sjezdu z dálnice D5 směr Praha -Rozvadov. Náš hotel nabízí příjemné ubytování v celkem 92 klimatizovaných pokojích. Součástí hotelu je stylově zařízená restaurace s venkovní terasou, dále vinárna - bar a reprezentativní víceúčelové kongresové centrum.

Blíže na: http://www.primaverahotel.cz/

Komfortní a stylový hotel ve středu Plzně oceněný odbornou porotou jako stavba roku 2006, v těsné blízkosti veškerých pamětihodností a jen pár kroků vzdálený od velké většiny vyhlášených plzeňských pivnic, který svými službami a zázemím dokáže uspokojit náročnou obchodní klientelu z celého světa, ale i rodinu s dětmi … ano to vše je hotel U Zvonu.

 Hotel postavil a vlastní olympijský vítěz, mistr světa a majitel místního extraligového hokejového klubu pan Martin Straka a na jeho vedení a úspěšném chodu se podílí spolu se svou rodinou.

Blíže na: http://www.hotel-uzvonu.cz/

Dalším partnerem je rovněž Tělovýchovná jednota Božkov o.s., se sídlem: Poříčská ulice č.p. 215, 315 00 Plzeň 2